Alle Zeiten sind UTC

Autor Nachricht
 Betreff des Beitrags: strippers-show.com
Ungelesener BeitragVerfasst: Do 15. Sep 2022, 23:06 

פול פירס נמצא בסגל 75 השחקנים הטובים ביותר בחיים במשך שנים רבות לאחר השקתו בפנסיה, הוא נחשב לאדם שנוי במחלוקת, במקרה שפוטר מהאינטרנט על ידי espn ברגע שפרסם תמונה שלו משתמש בסמים לצד חשפניות. לאחרונה נראה כי השחקן חזר לתוכנית הראשית, בתגובה למצבים, עבור מועדון האוהדים של ה-nba.
"אני מאמין שהסלטיקס של היום הם המבטיחים ביותר מבין קבוצות ההגנה האופטימליות בליגה "כמונו", העיר פירס על הדמיון בין הסלטיקס מאז להיום והמשיך: "ג' ייסון טייטום מזכיר לי את הפרסונה ההתקפית שלו, ומרקוס סמארט הוא המגן הטוב ביותר, כמו שקווין גארנט עשה אז."
פירס נשאל איך זה להתחרות בקרב עם קובי בראיינט הלייקרס המנוח ופאו גאזול:"כשאתה משחק נגד שני המבקרים הטובים ביותר בסיפור, אין מצב שזה תהליך לא מסובך. היינו קבוצה עם שחקנים טובים, כמו גארנט וריי אלן, והנה הייתה אחת מההגנות הטובות ביותר בתולדות ה-nba מאז שהיינו בריאים. כשהגענו למשחק השביעי בגמר, קנדריק פרקינס נפצע והיה משחק נהדר בין גאסול. אם פרקינס היה כאן, אני מהרהר, היינו מנצחים", הצהיר מספר 34 של בוסטון.
בנוסף, פירס העיר כי ה-nba של היום מלא כוכבים שאינם אמריקאים, ואמר: "אני אוהב את ההיבט הזה ששחקנים מראים לאנשים שהספורט הזה אפשרי בכל המדינות. מה שהנשמה דורשת זה כדור, סל ורבע שעה של עבודה קשה."
השחקן לשעבר סיפר על מי שאני חושב שהוא השחקן הטוב ביותר בליגה היום, יאניס אנטקומפו: "אני מאמין שהיישום שלו נשאר השחקן הטוב ביותר ב-nba בשלוש או ארבע השנים האחרונות. אני אוהב את העקשנות שלו, את הצמא שלו לניצחון ואת כל מה שאדם מייצג ככדורסל בעוצמה ובמנהיגות של גלגל המזלות, אני רק צריך להיות מאושר אם אוכל לחלוק את המגרש עם ההתפתחות הזו", עם זאת, למרות זאת, פירס הודה כי "לוקה דונצ' יץ 'יהפוך ל-mvp בעונה האמיתית".

Alle Zeiten sind UTC